Logo Pracuj.pl

Specialista ds. wparacia klienta z językiem włoskim

CPL Jobs .O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Jesteśmy agencją rekrutacyjna i od lat wspieramy kandtadatów w procesach rekrucyjnych. Obenie poszukujemy osób mówiących w języku włoskim do pracy w sektorach administracji, logistyki, finansów, obsługi klienta i nowych technologii. Naszymi klientami są międzynarodowe firmy o znanej marce na rynku europejskim i światowym.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i wsparcie klientów włoskojęzycznych, poprzez komunikację mailową i telefoniczną
  • Sprawdzanie, porzątkowanie i aktualizowanie danych
  • Współpraca z członkami zespołu i innych działów

Podział czasu pracy

45%

Kontakt z klientem

45%

Prace administracyjne

10%

Podnoszenie kwalifikacji

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka włoskiego zapawniająca możliwość płynnej komunikacji z klientami włoskojęzycznymi (min.B2)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • Orientacja na klienta i empatia,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Cheć nauki nowych umiejętności

Pracodawca oferuje

  • Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, na życie, pakiet sportowy
  • Program wdrożeniowy i szeroki wybór szkoleń
  • Dynamiczny start kariery w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość awansu na stanowiska liderskie i eksperckie
  • Kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i szacunku
  • Możliwość używania na codzień języka włoskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Na co dzień pogadamy naszym kandydatom w rozwoju ich kariery oraz wspieramy naszych klientów, na rynku polskim i europejskim, w dotarciu do najlepszych talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość!

Specialista ds. wparacia klienta z językiem włoskim, Poznań