Oferta pracy

Specialista Help Desk

Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.O firmie

Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.

Daimlera 1

Warszawa

Poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników w ramach obsługi problemów z systemami i sprzętem informatycznym poprzez przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń
  • Przygotowywanie i instalacja narzędzi informatycznych na stanowiskach pracy
  • Obsługa procesu zakupu sprzętu i oprogramowania informatycznego
  • Utrzymywanie w sprawności oraz obsługa wypożyczeń sprzętu mobilnego do pracy zdalnej
  • Prowadzenie ewidencji elektronicznej sprzętu informatycznego

Wymagania:

  • Znajomość sprzętu informatycznego: komputery PC, laptopy, drukarki, urządzenia peryferyjne, urządzenia mobilne z systemem IOS,
  • Bardzo dobra znajomość Windows oraz Active Directory poparta doświadczeniem w zarządzaniu w środowisku korporacyjnym,
  • Podstawowa znajomość technologii, urządzeń i protokołów używanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych,
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Systematyczność i uporządkowanie,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Bardzo dobra atmosfera oraz możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku
  • Umowa o pracę tymczasową na okres 18 miesięcy
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Dofinansowanie posiłków (karta lunchowa), owoce w biurze
  • Dofinansowanie dokształcania
  • Dodatkowe dni wolne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoją aplikacje za pomocą przycisku
aplikowania.

W związku z obowiązywaniem od dn. 25 maja 2018 r. rozporządzenia RODO prosimy o załączenie formularza zgody (należy zaznaczyć opcję TAK, wysłać w formacie elektronicznym) wraz z dokumentami aplikacyjnymi. Zgoda znajduje się pod linkiem:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy