Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalist(k)a ds Compliance

Polska Akcja Humanitarna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i raportowanie zmian w prawie i w regulacjach sektorowych mających wpływ na bieżącą działalność Fundacji;

  • współtworzenie / wsparcie procesów tworzenia i aktualizacji regulacji wewnętrznych oraz narzędzi niezbędnych do efektywnego funkcjonowania tych regulacji;

  • sporządzanie raportów i analiz przedsięwzięć realizowanych przez Fundację pod kątem zgodności z wewnętrznymi procedurami;

  • bieżące wsparcie działów wewnętrznych Fundacji w zakresie stosowania procedur wewnętrznych;

  • podnoszenie świadomości prawnej i wiedzy pracowników w zakresie zgodności z regulacjami wewnętrznymi, prawem i wiodącymi standardami sektorowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie prawnicze,

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie prawnicze (mile widziane w obszarze Compilance i/ lub w sektorze NGO),

  • praktyczna znajomości regulacji prawnych dotyczących działalności fundacji;

  • znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra znajomość MS Office,

  • wysokie kompetencje międzykulturowe i interpersonalne.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w organizacji pożytku publicznego cieszącej się bardzo wysokim zaufaniem społecznym i udokumentowaną historią efektywnych działań pomocowych w Polsce i na świecie,

  • pracę w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym, w przyjaznym i otwartym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • dodatkowe dni wolne w ciągu roku,

  • benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżka na studia z zakresu pomocy humanitarnej i inne.

Jesteśmy polską organizacją humanitarną. Niesiemy pomoc osobom cierpiącym z powodu kryzysów humanitarnych wywołanych przez konflikty zbrojne i katastrofy naturalne. Naszą misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszanie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych.

Jesteśmy tam, gdzie wsparcie jest najbardziej potrzebne. Działamy na całym świecie. Docieramy z pomocą przede wszystkim do osób i grup szczególnie narażonych na następstwa kryzysów humanitarnych: kobiet, dzieci, osób starszych, z niepełnosprawnościami, wewnętrznie przemieszczonych. Zapewniamy wodę i toalety, jedzenie, bezpieczne schronienie i dostęp do edukacji. Więcej o PAH na www.pah.org.pl.

Przewiń do profilu firmy