Oferta pracy

Specjalist(k)a ds. marketingu

Polska Akcja Humanitarna

aleja "Solidarności" 78A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Prowadzone przez Ciebie działania marketingowe będą wzmacniać i promować wizerunek i markę PAH w zgodzie z naszymi wartościami, upowszechniać znajomość naszych działań i programów, a także wspierać pozyskiwanie funduszy umożliwiających nam szybkie reagowanie na kryzysy humanitarne dotykające ludzi w różnych zakątkach świata, niesienie pomocy rozwojowej w krajach Globalnego Południa oraz realizację naszego programu wsparcia dzieci w Polsce.

Nasze wymagania

  • przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • jesteś kreatywna/y, masz umiejętność szybkiego i elastycznego reagowania na zmiany i wyzwania

  • jesteś dobrze zorganizowana/y, potrafisz pracować pod presją czasu i/lub równolegle nad kilkoma projektami

  • lubisz i potrafisz efektywnie pracować w zespole, jesteś komunikatywna/y i masz pozytywne nastawienie

  • masz umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne, potrafisz nawiązywać i utrzymywać relacje z partnerami zewnętrznymi

  • znasz narzędzia i masz doświadczenie w promocji marki w Internecie, a także znajomość zagadnień analityki internetowej

  • potrafisz tworzyć i analizować mediaplany i masz doświadczenie w zakupie mediów

  • masz doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych

  • masz wyższe wykształcenie - preferowane kierunki: marketing, reklama, komunikacja PR, zarządzanie

  • znasz język angielski co najmniej na poziomie B2

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista, przywiązanie do wartości etycznych i chęć niesienia pomocy

  • posiadasz znajomość zagadnień związanych z badaniami marketingowymi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w organizacji pożytku publicznego cieszącej się bardzo wysokim zaufaniem społecznym i udokumentowaną historią efektywnych działań pomocowych w Polsce i na świecie

  • pracę w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym, w przyjaznym i otwartym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy hybrydowej

  • dodatkowe dni wolne w ciągu roku

  • benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżka na studia z zakresu pomocy humanitarnej i inne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy polską organizacją humanitarną. Niesiemy pomoc osobom cierpiącym z powodu kryzysów humanitarnych wywołanych przez konflikty zbrojne i katastrofy naturalne. Naszą misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszanie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych. Jesteśmy tam, gdzie wsparcie jest najbardziej potrzebne. Działamy na całym świecie. Docieramy z pomocą przede wszystkim do osób i grup szczególnie narażonych na następstwa kryzysów humanitarnych: kobiet, dzieci, osób starszych, z niepełnosprawnościami, wewnętrznie przemieszczonych. Zapewniamy dostęp do wody, sanitariatów, żywności, edukacji, bezpiecznego schronienia, pomocy medycznej i psychospołecznej. Więcej o PAH na www.pah.org.pl.

Przewiń do profilu firmy