Oferta pracy

Specjalist(k)a ds. współpracy z biznesem

Polska Akcja Humanitarna

aleja "Solidarności" 78A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie naszej organizacji w kontaktach z darczyńcami komercyjnymi, nawiązywanie nowych relacji, negocjowanie warunków współpracy,

  • Bieżący research w celu identyfikacji potencjalnych partnerów biznesowych i pomysłów na rozwój istniejących relacji,

  • Prowadzenie kampanii marketingowo – fundraisingowych,

  • Opracowywanie materiałów informacyjnych dla darczyńców biznesowych na temat działań Fundacji,

  • Raportowanie wywiązywania się Fundacji ze zobowiązań wobec darczyńców oraz weryfikacja i windykacja płatności od firm,

  • Procesowanie umów z partnerami biznesowymi i aktualizowanie bazy darczyńców biznesowych w systemie CRM,

  • Uczestniczenie w zewnętrznych wydarzeniach i spotkaniach z partnerami Fundacji.

Nasze wymagania

  • Masz przynajmniej pół roku doświadczenia w obszarze związanym z fundraisingiem,

  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne oraz prezentacyjne i redakcyjne,

  • Z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz relacje,

  • Masz doświadczenie w pracy w sektorze pozarządowym i/lub w biznesie,

  • Jesteś dobrze zorganizowana/y i potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole,

  • Masz wyższe wykształcenie (licencjat),preferowane kierunki: sprzedaż, marketing, komunikacja,

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2,

  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista, przywiązanie do wartości etycznych i chęć niesienia pomocy.

Mile widziane

  • Znajomość Power BI i CRM będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w organizacji pożytku publicznego cieszącej się bardzo wysokim zaufaniem społecznym i udokumentowaną historią efektywnych działań pomocowych w Polsce i na świecie,

  • Pracę w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym, w przyjaznym i otwartym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Dodatkowe dni wolne w ciągu roku,

  • Benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżka na studia z zakresu pomocy humanitarnej i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowy urlop

Opis stanowiska

Pozyskiwanie przez Ciebie nowych partnerów biznesowych i rozwijanie relacji z firmami, które już nas wspierają, przyczyni się do zwiększania funduszy umożliwiających nam szybkie reagowanie na kryzysy humanitarne dotykające ludzi w różnych zakątkach świata, niesienie pomocy rozwojowej w krajach Globalnego Południa oraz realizację naszego programu wsparcia dzieci w Polsce.