Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
MAZOP Group Sp. z o.o.

Specjalist/ka ds. Zakupów

MAZOP Group Sp. z o.o.O firmie

św. Tomasza 4

Parzniew (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zapytań, analiza ofert, ustalanie cen i warunków współpracy z dostawcami surowców i towarów handlowych,

  • Sporządzanie zamówień, kontraktów i umów,

  • Analiza i monitorowanie rynku dostawców oraz utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z dostawcami,

  • Prowadzenie skutecznych negocjacji,

  • Poszukiwanie nowych dostawców w celu optymalizacji wydatków związanych z zakupami,

  • Pilnowanie stanów magazynowych surowców i towarów handlowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej,

  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji,

  • Umiejętność obsługi MS Excel w stopniu dobrym,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, samodzielność, zdolności analityczne, gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań dla e-commerce oraz rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek (www.mazop.pl). Odbiorcami naszych usług są polscy oraz zagraniczni klienci - realizujemy projekty m.in. dla firm z Niemiec, Holandii, Danii, Francji, Szwecji, Austrii, Hiszpanii i in.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób. Osiągajmy wspólnie sukcesy!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

co to?