Praca specjalista ds. administracji zamówień z językiem francuskim, Polska

Mamy dla Ciebie 6 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • 3 lokalizacji
    Opis stanowiska: • Obsługa zamówień – wysyłanie, zarządzanie transportem na terenie Francji • Kontakt z klientem w sprawie reklamacji • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów • Komunikacja w języku...
    opublikowana: 11 października 2019
    • 2 lokalizacji
    OPIS STANOWISKA: Odpowiadanie na zapytania klientów drogą mailową, telefoniczną lub przez chat, Budowanie relacji z klientem, obsługa platformy zamówień, wsparcie merytoryczne klienta, Analiza poprawności danych dotyczących umów, cen, danych...
    opublikowana: 10 października 2019
    • Bielsko-Biała
    Poszukujemy kandydatów ze znajomością języka francuskiego do wsparcia procesów administracyjnych w dziale księgowym. Doświadczenie w dziale księgowym nie jest wymagane - zapewniamy szkolenia wdrożeniowe. Opis stanowiska: Wsparcie działu...
    opublikowana: 9 października 2019