Specjalista ds. administracyjno – rozliczeniowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-04-18
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2017-05-18)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma EVOTHERM specjalizująca się w kompleksowym wykonywaniu prac w pełnym zakresie instalacji sanitarnych w obiektach o różnym przeznaczeniu poszukuje osób do działu ofertowego, szukamy kandydatów którzy chcą nauczyć się profesjonalnego ofertowania/kosztorysowania lub rozwijać już zdobyte doświadczenie w tym zakresie.

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pilnowanie dokumentów pracowniczych z Warszawy (wnioski urlopowe, zwolnienia chorobowe) i przekazywanie ich do głównej siedziby firmy do Wrocławia
  • Pilnowanie wszelkich dokumentów budowlanych, protokołów, umów etc. (podpisy kierowników, kompletowanie i wysyłka)
  • Przekazywanie do głównej siedziby podpisanych dokumentów W-Z wraz z dekretacją i nr projektu
  • Stały kontakt i współpraca z księgowością oraz z kadrami z głównej siedziby firmy
  • Prowadzenie biura (zamawianie artykułów spożywczych i biurowych)
  • Prowadzenie raportu kasowego (wypłacanie zaliczek, wynagrodzeń)
  • Obsługa korespondencji
  • Wykonywanie na bieżąco poleceń Dyrektora oraz Prezesa

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: administracja, ekonomia - mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • Mobilność

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Wstępne przeszkolenie na danym stanowisku
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

CV wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się