Ta oferta pracy jest nieaktualna od 337 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracyjno – rozliczeniowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma EVOTHERM specjalizująca się w kompleksowym wykonywaniu prac w pełnym zakresie instalacji sanitarnych w obiektach o różnym przeznaczeniu poszukuje osób do działu ofertowego, szukamy kandydatów którzy chcą nauczyć się profesjonalnego ofertowania/kosztorysowania lub rozwijać już zdobyte doświadczenie w tym zakresie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Pilnowanie dokumentów pracowniczych z Warszawy (wnioski urlopowe, zwolnienia chorobowe) i przekazywanie ich do głównej siedziby firmy do Wrocławia
    • Pilnowanie wszelkich dokumentów budowlanych, protokołów, umów etc. (podpisy kierowników, kompletowanie i wysyłka)
    • Przekazywanie do głównej siedziby podpisanych dokumentów W-Z wraz z dekretacją i nr projektu
    • Stały kontakt i współpraca z księgowością oraz z kadrami z głównej siedziby firmy
    • Prowadzenie biura (zamawianie artykułów spożywczych i biurowych)
    • Prowadzenie raportu kasowego (wypłacanie zaliczek, wynagrodzeń)
    • Obsługa korespondencji
    • Wykonywanie na bieżąco poleceń Dyrektora oraz Prezesa

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe: administracja, ekonomia - mile widziane
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
    • Mobilność

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne zarobki
    • Wstępne przeszkolenie na danym stanowisku
    • Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

    CV wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."