Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. analizy procesów operacyjnych

  • Bielawa, Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń  oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym, zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w ok. 40 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia ponad 11 000 pracowników.

    Fabryki Lincoln Electric w Polsce ulokowane są na Dolnym Śląsku: Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. w Bielawie oraz Lincoln Electric i Harris Calorific International w Dzierżoniowie.

    Więcej informacji na stronach: www.lincolnelectric.pl oraz www.ichooselincoln.eu.

    Miejsce pracy: Bielawa

    Obowiązki:

    • Koordynowanie i zapewnienie zgodności z procedurami funkcjonowania systemów operacyjnych w firmie;
    • Identyfikowanie i implementowanie możliwych udoskonaleń istniejących procesów operacyjnych;
    • Kompleksowe zarządzanie procesem wprowadzania zmian;
    • Uczestnictwo w projektach dotyczących systemów i procesów operacyjnych;
    • Przygotowywanie raportów, zgodnie z zapotrzebowaniem;
    • Analizowanie funkcjonowania procesów operacyjnych pod kątem istniejących i potencjalnych niezgodności;
    • Mapowanie strumieni wartości;
    • Współpraca z działem finansowym w celu zapewnienia jak najwyższej jakości wykonywaniach zadań;
    • Poprawa produkcyjności i obniżenie kosztów funkcjonowania procesów operacyjnych;
    • Monitorowanie i redukcja kosztów funkcjonowania procesów operacyjnych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego- preferowane wykształcenie techniczne;
    • Min. 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z usprawnianiem procesów operacyjnych;
    • Certyfikacja Six Sigma Green Belt będzie dodatkowym atutem;
    • Wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania projektami;
    • Umiejętności analitycznych;
    • Ukierunkowania na osiąganie celów i realizację zadań;
    • Bardzo dobrej znajomości Excel;
    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem;
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Ambitną i pełną wyzwań pracę;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia jednocześnie informując,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.