Specjalista ds. badań i rozwoju produktów z zakresu SPORT

  • Dębica, Pustynia (pow. dębicki), podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-09
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-06-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy jednym z czołowych producentów produktów dietetycznych i suplementów diety, produktów leczniczych i wyrobów medycznych na rynku polskim i europejskim – działamy w ponad 70 krajach świata.  Dbamy o ciągły rozwój i doskonalenie naszych działań. Jednym z najważniejszych narzędzi naszego zarządzania jest odpowiednia polityka kadrowa. Staramy się zapewnić naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy i możliwość osobistego rozwoju.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    miejsce pracy: Pustynia k. Dębicy

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wdrożenie rynkowe produktów marki Olimp Sport Nutrition w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories Sp. z o.o.

    Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

    • Projektowanie składu nowych produktów z kategorii suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i żywności funkcjonalnej
    • Tworzenie i koordynowanie działania zespołów interdyscyplinarnych pracujących nad wdrażaniem do produkcji nowych produktów z w/w kategorii
    • Opracowywanie i weryfikacja merytoryczna opisów działania produktowych, materiałów szkoleniowych i marketingowych (aktywna współpraca z Działem Marketingu)
    • Analiza i tworzenie baz danych naukowych nt. substancji czynnych obecnych w wymienionych kategoriach produktów
    • Pisanie artykułów na zleconą tematykę m. in. do czasopism branżowych i portali internetowych
    • Prowadzenie szkoleń, prezentacji oraz doradztwa suplementacyjnego, dietetycznego
      i treningowego
    • Stały monitoring rynku dotyczący rozwoju nowych produktów
    • Wsparcie merytoryczne w zakresie pytań konsumenckich dotyczących produktów

    Idealnym Kandydatem będzie początkujący i aktywny naukowiec z zakresu Life Science ze zdolnościami menedżerskimi.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wiedza i doświadczenie w zakresie działania i stosowania produktów wcześniej wymienionych kategorii w optymalizacji treningu sportowego, żywienia człowieka
    • Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku z dziedziny Life Science, w tym najbardziej pożądane: biotechnologia, farmacja, medycyna, biologia, dietetyka, Żywienie Człowieka, Wychowanie Fizyczne, chemia
    • Bardzo dobra znajomość rynku suplementów diety
    • Znajomość procesów fizjologicznych i szlaków biochemicznych,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość prawa żywnościowego w tym prowadzenia procesów technologicznych z zakresu technologii żywności
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych j. obcych)
    • Kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie w dążeniu do celu, wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
    • Możliwość samodzielnego zarządzania kadrą osobową zespołów interdyscyplinarnych, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a także budowania pozycji lidera w zakresie rozwoju naukowego
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Prywatną opiekę medyczną
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    OLIMP  LABORATORIES   Sp. z o.o
    Nagawczyna 109 C, 39 -200 Dębica

    Więcej o nas: www.olimp-labs.com

    Prośba o zamieszczenie dopisku na CV:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."