Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. to firma z ponad 65-letnią tradycją. Specjalizuje się w remontach przebudowach i modernizacjach statków oraz obiektów offshore. Należy do grupy kapitałowej Remontowa Holding S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia 8 tysięcy pracowników.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Podstawowe obowiązki to:

    • wspomaganie procesu monitorowania bezpieczeństwa pracy na remontowanych jednostkach, a także na obiektach i terenie stoczni,
    • sporządzanie raportów stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w rejonach produkcyjnych,
    • udział w aktualizowaniu oceny ryzyka zawodowego,
    • proponowanie i propagowanie działań zapobiegawczych i profilaktycznych w zakresie bezpieczeństwa pracy,
    • dbałość o poziom bezpieczeństwa, zgodny z procedurami i standardami w tym zakresie.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe (technik BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP),
    • znajomość języka angielskiego (spotkania, szkolenia, korespondencja, raporty, alerty),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle,
    • umiejętność pracy w zespole połączona z dużą samodzielnością w działaniu.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
    • pewność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • atrakcyjny pakiet socjalny (premie, dofinansowanie do wczasów),
    • możliwość rozwoju zawodowego (udział w specjalistycznych szkoleniach).

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.
    W temacie prosimy podać: „Specjalista ds. BHP”.

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane.

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji przez Gdańską Stocznię „Remontową” im. J. Piłsudskiego SA w Gdańsku 80-958 ul. Na Ostrowiu 1, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).