Specjalista ds. BHP

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.04.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 26.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GC Energy – to uznana w całej Europie firma specjalizująca się w kompleksowej realizacji inwestycji w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej oraz instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych typu: elektrownie, rafinerie, terminale LNG. Wieloletnie doświadczenie na rynku krajowym i zagranicznym pozwoliło nam nawiązać trwałe relacje biznesowe z takimi markami jak: SIEMENS, GENERAL ELECTRIC, LOTOS czy MICROSOFT.

    W związku z planowanym uruchomieniem nowych projektów inwestycyjnych i zwiększonym zapotrzebowaniem personalnym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie kierownictwa budowy w organizacji bezpiecznego miejsca pracy poprzez wykonywanie zadań służby BHP (zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 02.09.97r. w sprawie służby BHP, Dz. U. 97/109/704
    • udzielanie szkolenia wstępnego pracownikom wraz z wydaniem odpowiedniego zaświadczenia, kontrola ważności szkoleń okresowych BHP
    • przeprowadzanie kontroli stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przestrzegania przepisów oraz zasad w tym zakresie na terenie budowy
    • udział w szacowaniu ryzyka zawodowego na stanowisku pracy
    • bieżące informowanie przełożonego o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
    • informowanie pracodawcy o zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
    • przekazywanie pracownikom na projekcie specyficznych wymagań Klienta, dotyczących bezpieczeństwa
    • udział w ustalaniu przyczyn wypadków przy pracy kompletowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej wypadków przy pracy i chorób zawodowych, prowadzenie i ewidencja wymaganych w tym zakresie zapisów

    Wymagania stawiane kandydatowi:

    • wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i co najmniej roczny staż pracy w służbie BHP, lub
    • ukończone studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i co najmniej roczny staż pracy w służbie BHP
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • mile widziane doświadczenie w pracy na projektach

    Co firma oferuje:

    • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz zapewniające bezpieczeństwo pracy
    • przejrzystą ścieżkę kariery
    • nowowczesne narzędzia i wyposażenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”

    Z dopiskiem: Specjalista ds. BHP

    Prosimy o dopisane następującej klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Klauzula musi być podpisana.

    Zapraszamy na naszą stronę www.gc-energy.eu