Praca specjalista ds. bhp, zagranica

Mamy dla Ciebie 8 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Finlandia
    Zadania: wsparcie kontraktu budowlanego (hale stalowe) w zakresie OHSE - Occupational health, safety and environment – współpraca z Project Managerem kontrola w zakresie realizacji prac HSE regularne spotkania z zespołem (przegląd harmonogramów...
    opublikowana: 12 października 2019
    • 5 lokalizacji
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: Stały nadzór pod kątem BHP projektów inżynieryjnych Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującym wewnętrznym standardem oraz obowiązującymi wymaganiami prawnymi Przeprowadzanie...
    • 2 lokalizacji
    Zakres obowiązków: Wykonywanie obowiązków Służb BHP na budowach realizowanych przez Multiserwis Koordynowanie procesu wykonywania robót budowlanych w obszarze BHP Prowadzenie dokumentacji BHP na projektach Współpraca ze służbami BHP na budowach...
    opublikowana: 9 października 2019