Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. budowy baz danych

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-12-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    De Gruyter Open jest wiodącym wydawcą oraz dystrybutorem elektronicznych publikacji naukowych w Europie Centralnej i Wschodniej, częścią grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com).

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Wyszukiwanie informacji związanych z publikacjami naukowymi
    • Tworzenie baz danych naukowców, instytucji naukowych
    • Zbieranie informacji i przygotowywanie raportów na temat publikacji naukowych wydawnictwa

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność: brak innych stałych zajęć
    • Skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji
    • Dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Łatwość poruszania się w środowisku internetowym

    Oferujemy:

    • Pracę zdalną
    • Umowę o dzieło
    Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@degruyteropen.com z tematem listu „Specjalista ds. budowy baz”. Aplikacje proszę przesyłać do 18 grudnia 2017 roku. Rozmowy z wybranymi kandydatami odbędą się w Warszawie i/lub Wrocławiu.

    Prosimy również o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883).