Praca specjalista ds. ciepłownictwa, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    Zakres obowiązków: Opracowywanie koncepcji i dokumentacji projektowych modernizacji ciepłowni o wielkości od 1 do 60MW z ich dostosowaniem do wymogów wynikających z dyrektyw MCP, LCP oraz innych niezbędnych dla uzyskania statusu efektywnego...
    opublikowana: 21 lutego 2020
    • Katowice
    Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu górnictwa, energetyki, odnawialnych źródeł energii lub pokrewnych Doświadczenie w pracy w branży wydobywczej, energetycznej, ciepłowniczej Umiejętność analitycznego myślenia Znajomość...
    opublikowana: 19 lutego 2020
    • Warszawa
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie analiz strategicznych otoczenia biznesowego sektora elektroenergetycznego i ciepłowniczego pod kątem potrzeb kreowania strategii jak i procesu długoterminowych prognoz cen paliw i...
    opublikowana: 14 lutego 2020