Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ekspansji

  • Białystok, Łomża, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Franczyza

    to dynamicznie rozwijający się format prowadzący unikalny na polskim rynku model nowoczesnej franczyzy o nazwie Delikatesy Centrum. Zespół Eurocash Franczyza poszukuje obecnie kandydatów na poniższe stanowisko.

    Specjalista
    ds. Ekspansji
    Miejsce pracy: Białystok, Łomża

    Kluczowe zadania:

    • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców dla sieci Delikatesy Centrum,
    • Wyszukiwanie potencjalnych lokalizacji sklepów oraz ocena pod kątem standardów
      Sieci,
    • Negocjacje warunków umów handlowych, umów najmu;
    • Koordynowanie procesu otwarcia sklepu od strony handlowej i technicznej
      we współpracy z Franczyzobiorcą oraz innymi działami Eurocash Franczyza,
    • Budowanie trwałych, długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi
      Franczyzobiorcami.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wysoki poziom orientacji na wyniki pracy,
    • Posiadać umiejętności prowadzenia negocjacji,
    • Bardzo dobrze organizować czas pracy,
    • Posiadać umiejętności i wiedzę techniczną - z zakresu prac budowlano
      – remontowych, rysunek techniczny lub łatwość przyswajania takich zagadnień,
    • Posiadać minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na mobilnym stanowisku
      sprzedażowym – jako Specjalista ds. Ekspansji lub Przedstawiciel Handlowy,
    • Posiadać prawo jazdy kat. B.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Ciekawą, stabilną pracę w Grupie należącej do liderów,
    • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
    • Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy, ścieżkę awansu,
    • Atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    opis

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)"