Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Elektroniki

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 21.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Equani, LLC

Jesteśmy amerykańską firmą otwierającą od Września w Lublinie oddział badania i rozwoju.

Zajmujemy się tworzeniem na rynek amerykański prototypów zaawansowanej elektroniki oraz software'u niskopoziomowego (sterowniki) oraz wysokopoziomowego (panele administracyjne w wersji web/mobile) w branży IoT.

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie
Poszukujemy doświadczonego Starszego Specjalistę ds. Elektroniki (Elektronik/Programista/Konstruktor) w pełnym wymiarze godzin.

Decydującym czynnikiem jest Twoje portfolio oraz CV, a także rozmowa kwalifikacyjna przez telefon, a poźniej osobiście w Lublinie.

Twoje obowiązki:
  • Projektowanie urządzeń elektronicznych (złożonych z różnorodnych czujników)
  • Projektowanie płytek PCB
  • Wykonywanie testów i pomiarów
  • Programowanie niskopoziomowe (najlepiej C, C++, Java itd.)
  • Łączenie komponentów elektrycznych w większe grupy
  • Konstruowanie urządzeń elektronicznych/elektrycznych
  • Wspieranie mniej doświadczonych Elektroników
  • Dostarczanie projektów na czas
Nasze wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość tematyki Elektroniki, Elektryki oraz Projektowania i Konstruowania urządzeń/komponentów elektronicznych/elektrycznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość najnowszych trendów z zakresu projektowania oraz konstruowania urządzeń/komponentów elektronicznych/elektrycznych
  • Nieustanna chęć rozwoju
Co oferujemy:
  • Prace w bardzo interesującym i zróżnicowanym zespole osób (hardware, software, design, strategy itd.)
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (nasze projekty są wykonywane WYŁĄCZNIE na rynek amerykański co daje możliwość wszechstronnego rozwoju, ze względu na dużo większe potrzeby na rynku amerykańskim niż na rynku europejskim, a w tym polskim)
  • Możliwość potencjalnego podróżowania do NYC oraz Los Angeles (do naszych biur sprzedażowych)
  • Bardzo dobre zarobki

Jak składać oferty pracy:

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie wyślij swoje portfolio i parę słów o sobie na email, a wiadomość zatytułuj "Starszy Specjalista ds. Elektroniki".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UMBO II Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest UMBO II Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.