Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ewidencji sieci telekomunikacyjnej w systemie paszportyzacji sieci

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Exatel to polski lider usług bezpieczeństwa ICT. Od ponad 20 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Jako głosowy operator hurtowy skutecznie działamy na rynku globalnym. Zaufało nam kilkuset operatorów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Opieramy się na nowoczesnej i rozległej sieci transmisyjnej. Dzięki temu jesteśmy teleinformatycznym mostem, który łączy wschód i zachód Europy. Dajemy klientom pełną kontrolę nad cyberprzestrzenią. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy. Wierzymy, że właściwe zrozumienie potrzeb to podstawa dobrych relacji biznesowych. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów to nasz największy atut. Więcej informacji: www.exatel.pl

    Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu to zapraszamy. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Prowadzenie ewidencji infrastruktury operatora telekomunikacyjnego w systemie paszportyzacji sieci EXATEL (system klasy GIS):
      • wprowadzanie do systemu przebiegów sieci światłowodowej na podstawie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej,
      • odwzorowywanie w ewidencji obiektów sieci: budynków, pomieszczeń, urządzeń telekomunikacyjnych (IP, xWDM, SDH, RADIO) oraz infrastruktury towarzyszącej (zasilanie, klimatyzacja),
      • aktualizacja stanu sieci na podstawie zgłoszeń od służb technicznych,
    • Udzielanie informacji o zasobach fizycznych sieci telekomunikacyjnej, zaewidencjonowanych w systemie paszportyzacji, w odpowiedzi na pytania klientów wewnętrznych oraz kontrahentów,
    • Prowadzenie rezerwacji zasobów sieciowych w systemie paszportyzacji na potrzeby prowadzonych projektów infrastrukturalnych i klienckich.

    OCZEKIWANIA:

    • Biegła znajomość modułu warstwy fizycznej oprogramowania GE Smallworld (Physical Network Inventory) w zakresie wprowadzania i edycji danych,
    • Umiejętność czytania dokumentacji powykonawczej linii światłowodowych,
    • Wiedza na temat najważniejszych technologii transmisji danych wykorzystywanych w telekomunikacji,
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej sieci i usług,
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (profil: telekomunikacja lub pokrewne),
    • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie prowadzenia ewidencji sieci w systemie informacji przestrzennej,
    • Znajomość modułu warstwy logicznej oprogramowania GE Smallworld (Logical Network Inventory) będzie atutem.

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą, rozwojową i pełną ambitnych wyzwań pracę,
    • Możliwość zdobywania doświadczeń w branży telekomunikacyjnej,
    • Niezbędne narzędzia pracy i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna i multisport).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
    (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych)

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.