Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Finansowych

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu.

    Obecnie do PCC Rokita S.A. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny
    Nr ref.: SPF/PCC/2018

    Twoje zadania

    • współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi w zakresie obsługi kredytowej Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PCC Rokita SA (pozyskanie, negocjacje, wstępna weryfikacja zapisów umownych), w celu zapewnienia optymalnej płynności dla wymagalnych zobowiązań bieżących i przyszłych oraz w celu realizacji projektów inwestycyjnych: kredyty obrotowe (złotowe i walutowe); kredyty inwestycyjne (złotowe i walutowe); leasing, faktoring; inne
    • stała obsługa, kontrola i monitorowanie zobowiązań Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PCC Rokita SA z tytułu zawartych umów kredytowych, leasingowych, otrzymanych pożyczek i innych (spłaty, weryfikacja i płatności odsetek, obsługa zabezpieczeń, obowiązki dokumentowe)
    • zawieranie i obsługa umów pożyczek w Grupie PCC
    • aktualizacja i obsługa check – listy bankowej
    • dobra organizacja pracy

    Twój profil

    • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
    • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków mile widziane
    • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
    • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Twoje korzyści

    • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji
    • praca w dynamicznym i chętnie dzielącym się wiedzą zespole
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • interesująca praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
    • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie karty MultiSport, do wczasów, studiów podyplomowych, nauki języka angielskiego, możliwość ubezpieczenia grupowego, piknik integracyjny)
    • dobry dojazd do pracy (35 min pociągiem z Wrocławia-Dworca Głównego)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie, przez spółki Grupy Kapitałowej PCC, z siedzibą w Brzegu Dolnym przy ul. Sienkiewicza 4, dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.