Praca specjalista ds. it, Kutno

Mamy dla Ciebie 3 ofert
    • Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Uniejów, Wieluń, Zduńska Wola, Zgierz
    Praca zdalna Zakres prac: Rozwijanie istniejących systemów e-commerce, Analityka, projektowanie i implementacja systemów internetowych, Dokumentowanie kodu, Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań. Wymagania: Umiejętność programowania w...
    opublikowana: 20 sierpnia 2019
    • Kutno
    Twoje zadania: Administrowanie i wsparcie aplikacji i systemów produkcyjnych oraz biurowych, Obsługa infrastruktury sieciowej: LAN, WAN, WLAN, Wsparcie informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach, Instalacja oraz przygotowywanie...
    opublikowana: 15 sierpnia 2019
    • Kutno
    zadania zarządzanie wszystkimi zgłoszeniami przypisanymi za pośrednictwem systemu ticketowego (eskalacja do drugiej / trzeciej linii wsparcia, jeśli jest to wymagane), przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższego poziomu usług i kluczowych...
    opublikowana: 13 sierpnia 2019