Praca specjalista ds. it, Ostróda

Mamy dla Ciebie 3 ofert
    • Barczewo, Bartoszyce, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Frombork, Giżycko, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Ostróda, Pasłęk, Pisz, Szczytno, Biskupiec
    Praca zdalna Zakres prac: Rozwijanie istniejących systemów e-commerce, Analityka, projektowanie i implementacja systemów internetowych, Dokumentowanie kodu, Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań. Wymagania: Umiejętność programowania w...
    opublikowana: 16 sierpnia 2019
    • Morliny (pow. ostródzki; gm. Ostróda)
    Twoje zadania: Administrowanie i wsparcie aplikacji i systemów produkcyjnych oraz biurowych, Obsługa infrastruktury sieciowej: LAN, WAN, WLAN, Wsparcie informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach, Instalacja oraz przygotowywanie...
    opublikowana: 15 sierpnia 2019
    • Ostróda
    WYMAGANIA: wykształcenie: wyższe doświadczenie : min. 2 lata w branży IT znajomość baz danych SQL i raportowania – Microsoft Reporting Services dobra znajomość systemów operacyjnych Windows Desktop, Windows Server i Linux administrowanie...
    opublikowana: 8 sierpnia 2019