Praca specjalista ds. jakości dostawców (sqe), Polska

Mamy dla Ciebie 5 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Krosno
    Opis stanowiska: Jeśli jesteś osobą, która myśli logicznie, jest konsekwentna w działaniu, odpowiedzialna, zdecydowanie rozwiązuje problemy; jeśli jesteś osobą nastawioną na realizację założonych celów, posiadasz zdolności analityczne - być może...
    opublikowana: 28 stycznia 2020
    • Tychy
    Zakres obowiązków: rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw, współpraca/interakcje nad projektami wspólnie z działami R&D, Produkcji, Jakości i Logistyki, audytowanie...
    opublikowana: 23 stycznia 2020
    • 3 lokalizacji
    Obowiązki: Dokonywanie oceny jakościowej oraz przeprowadzanie audytów u dostawcy zgodnie z wymaganiami firmy Stosowanie globalnych standardów wewnątrz organizacji oraz u dostawców Współpraca z dostawcami w zakresie eliminacji problemów...
    opublikowana: 7 stycznia 2020