Specjalista ds. jakości

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 06.03.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 05.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Wutkowski Sp. z o.o. sp. k. poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Śliwice (pow. tucholski)

    Opis stanowiska:

    Specjalista ds. jakości odpowiada za rozwiązywanie problemów jakościowych, poszukiwanie ich źródeł oraz planowanie działań korygujących i prewencyjnych. Do podstawowych obowiązków na stanowisku należą: analiza i raportowanie wskaźników jakościowych, prowadzenie szkoleń oraz bieżące wspieranie działu produkcji w kwestiach związanych z jakością.

    Główny zakres odpowiedzialności:

    • monitorowanie i diagnozowanie wad procesu oraz wprowadzanie działań korygujących,
    • opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji dotyczącej jakości w obszarze produkcji (instrukcje kontroli, wzorce graniczne, wskaźniki),
    • identyfikowanie głównych przyczyn wad jakościowych z wykorzystaniem narzędzi statystycznych do analizy danych,
    • obsługa procesu reklamacji oraz inicjowanie działań korygujących wynikających z raportów 8D,
    • budowanie trwałych i dobrych relacji z odbiorcami.

    Wymagania:

    • bardzo dobra organizacja pracy: dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość,
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z dobrą znajomością procesów jakościowych i produkcyjnych,
    • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • doświadczenie w audycie i znajomość standardów ISO będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji,
    • atrakcyjne, uzależnione od wyników wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
    • możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zawodowych.
    CV wyślij za pomocą przycisku.
    Prosimy o dopisanie w CV oraz liście motywacyjnym następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dl potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679  dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych w s prawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

    Jednoczenie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.