Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.05.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 07.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Gates Corporation to:

    • Ponad 100 lat doświadczenia na rynku,
    • Największy na świecie producent pasów do przenoszenia mocy dla przemysłu i motoryzacji,
    • Światowy lider w hydraulice i przesyłaniu płynów dla przemysłu i motoryzacji,
    • Ponad 100 lokalizacji w 30 krajach świata i ponad 14000 zatrudnionych pracowników.

    Nasza fabryka Gates Polska w Legnicy każdego miesiąca produkuje ponad 1 mln pasków: paski klinowe, paski wieloklinowe, paski synchroniczne, zestawy paskowe układów napędowych oraz mieszanki gumowe.

    Obecnie szukamy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa administracji kadrowej związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników,
    • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych (umowy o pracę i umowy cywilnoprawne),
    • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
    • Rozliczanie i kontrola czasu pracy,
    • Kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
    • Sporządzanie raportów i analiz.

    Oczekiwania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej),
    • Praktyczna znajomość Kodeksu Pracy,
    • Dokładność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • Znajomość systemów Teta Constellation, Teta HR i systemów RCP będzie atutem,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Dlaczego warto wybrać naszą Firmę?

    W Gates Polska oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Dofinansowanie wypoczynku letniego,
    • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Dofinansowanie 50% Karty Benefit,
    • Wyprawki dla nowo narodzonych dzieci, prezenty z okazji ślubu,
    • Paczki mikołajkowe,
    • Nagrodę jubileuszową,
    • Dofinansowanie posiłków w kantynie,
    • Spotkania integracyjne, piknik.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    bottom