Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.10.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Szwedzka Grupa Reac zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych.
    Naszą misją jest poprawa jakości życia. Realizujemy ją tworząc urządzenia poprawiające jego codzienny komfort.

    Do naszego zakładu znajdującego się na strefie ekonomicznej w Nowym Kisielinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Zielona Góra (okolice)

    Zadania stanowiska:

    • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników;
    • Ewidencjonowanie czasu pracy i naliczanie płac;
    • Przygotowywanie, kontrola i wysyłanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON;
    • Rekrutacja nowych pracowników;
    • Współpraca z działem księgowości;
    • Udział w procesie budżetowania

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
    • Doświadczenie na w/w stanowisku minimum 1 rok;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny;
    • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej;
    • Znajomość obsługi programu Płatnik.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Pakiet socjalny,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Proszę o zamieszczenie następującej klauzuli:
    „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez REAC Components Sp.zo.o. z siedzibą przy ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1, 66-002 Zielona Góra, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji”

    Administratorem danych jest Reac Components Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko specjalista ds. kadr i płac.

    Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    bottom