Popularne w serwisie

Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Inowrocław (okolice), kujawsko-pomorskie 22.10.2018

    Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe doświadczenie zawodowe min. 5-letnie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej lub w firmie transportowej praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz regulacji...

  • o firmie

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 17.10.2018

    WHAT WE EXPECT FROM YOU? At least 4-5 years of working experience in HR department Very g ood knowledge of Labour Code, PA/PY regulations, HR related legislation University degree in Labour law, Economics, Human Resources or Psychology would be...

  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    specjalista ds. kadr i płac - kujawsko-pomorskie

    Tak, chcę!

  • o firmie
    Pracodawca nie wymaga CV

    Śliwice (pow. tucholski), kujawsko-pomorskie 16.10.2018

    Zakres obowiązków: prowadzenie akt personalnych, przygotowywanie dokumentów pracowniczych (umowy, aneksy), aktualizacja ze szczególną starannością baz pracowniczych, aktywne rozwiązywanie problemów pracowników opierając się na przepisach Kodeku...