Specjalista ds. kadr, płac i administracji

  • Chwaszczyno (pow. kartuski), Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.01.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 08.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma GEBWELL sp. z o.o. producent węzłów cieplnych

Jesteśmy firmą produkcyjną z branży ciepłowniczej.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia (okolice), Chwaszczyno (pow. kartuski)

Zadania:

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz bieżąca obsługa kadrowa,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • sporządzanie list płac oraz dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej do ZUS,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS dotyczących spraw kadrowo-płacowych,
  • sporządzanie deklaracji do US i PFRON,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych pracowników,
  • prowadzenie rekrutacji pracowników,
  • prowadzenie grupowego ubezpieczenia na życie pracowników,
  • opracowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,
  • bieżąca obsługa administracyjna firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym,
  • praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,
  • doskonała organizacja i planowanie pracy własnej oraz inicjatywa w wykonywanych obowiązkach,
  • znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana CDN Optima) oraz programu Płatnik,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dyskrecja, dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • ubezpieczenie na życie AVIVA.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem oraz LM ) klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz.883)"