Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr, płac i administracji

  • Chwaszczyno (pow. kartuski), Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma GEBWELL sp. z o.o. producent węzłów cieplnych

    Jesteśmy firmą produkcyjną z branży ciepłowniczej.
    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdynia (okolice), Chwaszczyno (pow. kartuski)

    Zadania:

    • przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
    • prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz bieżąca obsługa kadrowa,
    • ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników,
    • sporządzanie list płac oraz dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej do ZUS,
    • sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS dotyczących spraw kadrowo-płacowych,
    • sporządzanie deklaracji do US i PFRON,
    • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych pracowników,
    • prowadzenie rekrutacji pracowników,
    • prowadzenie grupowego ubezpieczenia na życie pracowników,
    • opracowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,
    • bieżąca obsługa administracyjna firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym,
    • praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,
    • doskonała organizacja i planowanie pracy własnej oraz inicjatywa w wykonywanych obowiązkach,
    • znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana CDN Optima) oraz programu Płatnik,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • dyskrecja, dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • interesującą i odpowiedzialną pracę,
    • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • ubezpieczenie na życie AVIVA.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem oraz LM ) klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz.883)"