Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kalorymetrii reakcyjnej

  • Brzeg Dolny, Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa PCC intensywnie rozwija swą działalność w pionach: Chemia, Energia i Logistyka. Ponad 70 spółek wchodzących w skład Grupy PCC zatrudnia obecnie prawie 3 tys. pracowników w 17 krajach. Wzrost i rentowność podstawowych obszarów działalności, a także dywersyfikacja na nowe segmenty rynku stanowią główne elementy naszej strategii.

    Obecnie do nowego zespołu w ramach Biura Technicznego PCC Rokita szukamy ambitnych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny, Wrocław (okolice)
    Nr. ref. SKR/R/2018

    Twoje zadania:

    • prowadzenie syntez chemicznych w reaktorze kalorymetrycznym
    • analiza i interpretacja wyników doświadczenia oraz wyników analiz chemicznych, sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań
    • opieka na powierzonym sprzętem
    • prowadzenie obliczeń procesowych i chemicznych w ramach projektów oraz realizowanych zadań
    • udział w projektach badawczych realizowanych przez zespoły badawczo-rozwojowe

    Twój profil:

    • zainteresowania z zakresu kinetyki chemicznej, inżynierii reaktorów chemicznych, kalorymetii reakcyjnej
    • wykształcenie wyższe chemiczne (inżynieria, technologia, chemia)
    • doświadczenie w pracy laboratorium w prowadzeniu syntez organicznych
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie literatury branżowej
    • mile widziana wiedza nt. obliczeń reaktorów chemicznych, znajomość programów Mathcad/Matlab/Octave
    • znajomość bilansów masowych i cieplnych reakcji chemicznych
    • zaangażowanie i inicjatywa, dociekliwość i dokładność w realizacji zadań
    • umiejętność pracy w interdyscyplinarnych zespołach badawczych

    Twoje korzyści:

    • praca w zespole ds. optymalizacji procesów w dziale technicznym PCC Rokita
    • współpraca z doświadczonymi specjalistami technicznymi i technologami
    • możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, studiach podyplomowych
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce
    • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, piknik rodzinny, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)
    • dojazd z Wrocławia z dworca Głównego w 35 min.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ wraz z poniższą zgodą!
    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.

    A. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego

    Wyrażam zgodę:

    - na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy;

    - na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji spółce Grupy PCC wskazanej w powyższym ogłoszeniu rekrutacyjnym i ich przetwarzanie przez tą spółkę, w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego.

    Lub

    B. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Grupie PCC

    - na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy;

    - na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy PCC i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach.