Praca specjalista ds. kosztorysowania (obiekty kubaturowe), Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Kraków
    Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: analizowanie dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji i wymogów Zamawiającego w zakresie obiektów kubaturowych, ustalanie...
    opublikowana: 26 lutego 2020
    • Warszawa
    Co jest dla nas ważne: Bardzo dobra znajomość AutoCada znajomość pakietu MS Office Umiejętność czytania rysunków technicznych Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami. Mile widziane doświadczenie w konstrukcjach żelbetowych Co...
    • Rzeszów
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dokonywanie wyceny kosztów prac budowlanych; Sporządzanie kosztorysów ofertowych i kalkulacji obiektów kubaturowych; Udział w przygotowywaniu oferty przetargowej; Wsparcie budowy w zakresie przygotowania produkcji; Poszukiwanie...
    opublikowana: 18 lutego 2020