Praca specjalista ds. księgowości kosztowej, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Gdańsk
    Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie: wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych oraz uzgadnianie kont księgowych z rachunkiem bankowym; analiza kont nadwyżek, niedoborów i szkód materiałów oraz księgowanie skutków inwentaryzacji...
    opublikowana: 17 stycznia 2020
    • Warszawa, Sękocin Stary (pow. pruszkowski)
    Twoje obowiązki: Uzgadnianie i przygotowywanie danych do rejestrów i deklaracji VAT Rozliczanie i ewidencja środków trwałych Obsługa płatności krajowych i zagranicznych Współpraca z dostawcami w zakresie płatności Tworzenie zestawień i raportów...
    opublikowana: 16 stycznia 2020
    • Gdańsk
    Jakie kompetencje są niezbędne w PKS Gdańsk – Oliwa SA? wykształcenie min. średnie kierunkowe, co najmniej trzyletnie doświadczenie w obszarze księgowości kosztowej, doświadczenie w zakresie rozliczeń z US tytułu VAT, doświadczenie zawodowe w...
    opublikowana: 15 stycznia 2020