Praca specjalista ds. ksiegowości, podlaskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Białystok
    Zakres obowiązków: kontrola i analiza kosztów realizacji projektów budowlanych, wsparcie w ocenie efektywności poszczególnych procesów firmy, budowa i monitoring wskaźników oceniających efektywność, wydajność, przygotowywanie raportów i analiz...
    opublikowana: 19 listopada 2019
    • Białystok
    Wymagania: wykształcenie wyższe, wymagane kierunkowe: Ekonomia, Finanse min. 1 rok doświadczenia w pracy w księgowości praktyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych znajomość obszaru gospodarki magazynowej mile widziana znajomość...
    opublikowana: 9 listopada 2019
    • Mońki
    Główne zadania: Wystawianie faktur oraz innych dokumentów księgowych, Sporządzanie analiz i raportów, Współpraca i dobra komunikacja z kontrahentami, Prowadzenie niezbędnej dokumentacji, Współpraca z działem księgowości, Monitorowanie należności...
    opublikowana: 8 listopada 2019