Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu – rynek francuski

  • Pustynia (pow. dębicki), podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z czołowych producentów produktów dietetycznych i suplementów diety, produktów leczniczych i wyrobów medycznych na rynku polskim i europejskim – działamy w ponad 70 krajach świata.  Dbamy o ciągły rozwój i doskonalenie naszych działań. Jednym z najważniejszych narzędzi naszego zarządzania jest odpowiednia polityka kadrowa. Staramy się zapewnić naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy i możliwość osobistego rozwoju.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy Pustynia k. Dębicy

    Obowiązki:

    • pełna odpowiedzialność za marketing na podległym rynku
    • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej
    • planowanie, koordynowanie i realizacja planów marketingowych
    • prowadzenie akcji marketingowych budujących wizerunek marki oraz przyczyniających się do wzrostu sprzedaży w kanałach online i offline
    • opracowywanie koncepcji i treści materiałów marketingowych
    • opieka nad francuskojęzyczną wersją serwisów social media oraz strony www
    • organizacja i realizacja eventów promocyjnych na terenie Francji
    • współpraca z francuskojęzycznymi ambasadorami marki
    • analiza działań konkurencji
    • współpraca z pionem sprzedaży

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie
    • wykształcenie wyższe (preferowane: marketing)
    • praktyka w prowadzeniu działań marketingowych w internecie
    • zdolności organizacyjne
    • otwarty umysł i energia w działaniu
    • mile widziana znajomość branży suplementów diety

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia , powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość samodzielnego realizowania zadań
    • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    OLIMP  LABORATORIES   Sp. z o.o
    Nagawczyna 109 C, 39 -200 Dębica

    Więcej o nas: www.olimp-labs.com

    Prośba o zamieszczenie dopisku na CV:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."