Praca specjalista ds. marketingu / trade marketingu, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    YYou will be leading campaign (brochure) planning process for one market from Central Europe, in close cooperation with regional CE Commercial Marketing Team. Your role will be to effectively adapt campaign plans according to the agreed strategy...
    opublikowana: 17 października 2019
    • Kraków
    POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA POSIADA: Doświadczenie w branży medycznej lub FMCG Doświadczenie z obszaru zarządzania produktami lub usługami. Umiejętność zarządzania projektem samodzielnie i w zespole. Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne....
    opublikowana: 16 października 2019
    • Dębica
    Opis stanowiska: Projektowanie materiałów graficznych do druku oraz grafik internetowych Tworzenie materiałów promocyjnych: sprzedażowych / biznesowych Wykonywanie innych drobnych prac graficznych Uaktualnianie katalogów Uaktualnianie strony WWW...
    opublikowana: 10 października 2019