Ta oferta pracy jest nieaktualna od 290 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Jełowa (pow. opolski), opolskie
  • Specjalista
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Jełowa (pow. opolski)

    Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: marketing, pr, reklama lub nauki społeczne),
    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach w dziale marketingu,
    • dobrej znajomości języka angielskiego,
    • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office,
    • predyspozycji do wystąpień publicznych,
    • umiejętności redagowania tekstów reklamowych,
    • ponadprzeciętnej kreatywności i komunikatywności,
    • umiejętności pracy pod presją czasu,
    • prawa jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:

    • realizacja celów marketingowych zgodnie ze strategią z zakresu marketingu i PR firmy,
    • realizacja kampanii reklamowych ATL / BTL,
    • zarządzanie i administrowanie stroną internetową,
    • tworzenie wizerunku firmy w mediach tradycyjnych i społecznościowych,
    • redagowanie tekstów PR-owych oraz produktowych,
    • przygotowywanie prezentacji firmowych i materiałów promocyjnych,
    • współpraca z agencjami zewnętrznymi, mediami, kontrahentami,
    • współorganizowanie targów i eventów,
    • realizacja badań rynkowych i marketingowych.

    Oferujemy:

    • możliwość  pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
    • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.
    Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych  klikając w przycisk aplikowania.

    lub STEGU sp. z o.o. ul Dworcowa 8, 46-025 Jełowa.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"