Praca specjalista ds. modelowania i wdrożeń procesów biznesowych

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Lublin
    Oferujemy Ci miejsce, w którym będziesz zajmować się: projektowaniem oraz implementacją procesów biznesowych; bezpośrednim kontaktem z klientem; analizą wymagań biznesowych; planowaniem, zarządzaniem i monitoringiem projektów; prowadzeniem...
    opublikowana: 27 października 2020
    • 2 lokalizacji
    Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań projektowych w oparciu o tożsamość marki Bosch, potrzeby użytkowników i wymagania technologiczne dotyczące urządzeń i akcesoriów do pielęgnacji domu; Przygotowanie i zarządzanie budową modeli i prototypów, w...
    opublikowana: 22 października 2020
    • Warszawa
    Twoje zadania: Analiza procesów biznesowych w obszarze księgowości i windykacji Identyfikacja i opis potrzeb biznesowych Udział w inicjatywach zmian w systemach wspierających procesy księgowości i windykacji Przygotowywanie lub aktualizacja...
    opublikowana: 21 października 2020