Praca specjalista ds. monitoringu i automatyzacji it, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Poznań
    Zakres obowiązków: tworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych w oparciu o marketing automation dostosowanych do potrzeb grupy docelowej, planowanie i realizacja kampanii generujących leady, współtworzenie strategii komunikacji i rozwoju marek...
    opublikowana: 8 grudnia 2019
    • Łódź
    Zadania: Konfiguracja monitoringu infrastruktury oraz dostępności aplikacji; Konfiguracja raportowania dostępności systemów; Konfiguracja monitorowania procesów biznesowych; Rozwój automatyzacji w zakresie monitoringu systemów; Analiza i...
    opublikowana: 4 grudnia 2019
    • Łódź
    Oczekiwania Przynajmniej roczne doświadczenie w projektach integracyjnych lub jako administrator systemów IT; Znajomość serwerowych systemów operacyjnych z rodziny Windows; Umiejętność pisania dokumentacji i instrukcji; Język angielski na...
    opublikowana: 1 grudnia 2019