Ta oferta pracy jest nieaktualna od 447 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    emultimax.pl jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w elektrycznych
    technologiach grzewczych, zapewniając swoim klientom ciepło oraz komfort użytkowania.
    Zadowolony klient jest naszym priorytetem.
    Miejsce pracy: Warszawa (z możliwością zakwaterowania)

    Opis stanowiska

    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
    • analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży,
    • bieżąca, profesjonalna obsługa klienta,
    • przyjmowanie i obsługa zamówień,
    • wystawianie dokumentów sprzedażowych,
    • telefoniczna i e-mailowa obsługa zamówień,
    • pozyskiwanie klientów,

    Wymagania

    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • umiejętność opanowania wiedzy technicznej,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność posługiwania się komputerem,
    • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,
    • wysoka kultura osobista,
    • wysoki poziom zaangażowania,
    • podstawowa wiedza z zakresu elektryki,
    • odpowiedzialność i zaangażowanie,

    Mile widziane:

    • doświadczenie w realizacji zadań sprzedażowych,
    • doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
    • zainteresowanie marketingiem,
    • wiedza techniczna z zakresu elektryki i ogrzewnictwa,

    Oferujemy

    • pracę w punkcie handlowym w Warszawie,
    • możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat),
    • atrakcyjne wynagrodzenie,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku "APLIKUJ".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    bottombottombottom