Praca specjalista ds. ogrodnictwa

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Wrocław
    Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku bierze czynny udział w realizowanych kontraktach konserwacji i pielęgnacji zieleni miejskiej tj. parków, zieleńców, skwerów, placów zabaw oraz realizacji nowych założeń parkowych, ogrodowych itp. Zakres...
    opublikowana: 14 lutego 2020
    • Grądy (pow.Gryficki)
    OPIS STANOWISKA: Prowadzenie doradztwa oraz udzielanie pomocy merytorycznej klientom i partnerom biznesowym w Europie, Azji oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie z zakresu upraw ogrodniczych (np. sadzonki, rośliny rabatowe oraz balkonowe) m.in. w...
    • Rzeszów
    Opis stanowiska: Sprzedaż detaliczna, internetowa oraz doradztwo i montaż urządzeń w ogrodach. (Oczka Wodne) Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za fachowe doradztwo oraz sprzedaż. Wymagane doświadczenie na stanowisku...
    opublikowana: 5 lutego 2020