Specjalista ds. opakowań - dział techniczny

  • Wołomin, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-01
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-03-31)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NUCO, wiodąca w Polsce firma zajmująca się produkcją kontraktową kosmetyków kolorowych, poszukuje:

    Specjalista ds. opakowań (dział techniczny)

    Miejsce pracy: Wołomin

    Zakres obowiązków:

    • Udział w pracach projektowych (projekty kosmetyczne) związany z doborem i wdrożeniem nowych opakowań kosmetycznych i materiałów opakowaniowych (np .etykiety) w aspektach: bezpieczeństwa opakowań/produktu, funkcjonalności, zgodności z potencjałem technicznym fabryki;
    • Prowadzenie rozmów, korespondencji i wszelkich uzgodnień z dostawcami opakowań i materiałów opakowaniowych i innymi działami w firmie na etapie projektu w aspektach bezpieczeństwa (specyfikacje materiałowe), funkcjonalności, możliwości technicznych fabryki (testy techniczne na produkcji);
    • Uczestnictwo w spotkaniach pre-artwork meeting, zapewnienie wymaganej dokumentacji technicznej i dotyczącej bezpieczeństwa mat. opakowaniowych i opakowań;
    • Tworzenie dokumentacji dotyczącej odbioru opakowań, etykiet (Warunki techniczne odbioru);
    • Zarządzanie zmianą w obszarze opakowań i mat. opakowaniowych;
    • Identyfikacja zagrożeń jakościowych oraz rekomendacja rozwiązań w tym aspekcie;
    • Dbałość o relacje z dostawcami opakowań i mat. opakowaniowych, współpraca z nimi w zakresie zgodności z zadanymi: parametrów technicznych i bezpieczeństwa, trwałości i kompatybilności elementów składowych opakowań (np. nadruki, wkładki ,miski), etykiet;
    • Udział w audytach dostawców;
    • Monitorowanie trendów w branży opakowaniowej (materiały, technologie, urządzeń dozujących);
    • Nadzór jakościowy nad obecnie wykorzystywanymi opakowaniami (aspekt techniczny);
    • Nadzór nad dokumentacją systemu zapewnienia jakości;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji);
    • Znajomość technologii produkcji opakowań (głównie z tworzyw sztucznych), technik drukarskich (etykiety), technik zdobień opakowań;
    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość obsługi programów MS Office, CAD;
    • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnych zespołach;
    • Umiejętność pracy z firmami zewnętrznymi;

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Przyjazną atmosferę pracy w odnoszącym sukcesy zespole;

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.