Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Komercyjnego (zast.)

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. Planowania Komercyjnego będzie odpowiedzialna za analizę i opracowywanie danych marketingowych oraz sprzedażowych, w tym:

    • Opracowywanie analiz rynkowych i prezentacja wyników
    • Pomoc w realizacji marketingowych projektów badawczych
    • Szukanie odpowiedzi na pytania biznesowe na podstawie różnych źródeł informacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: metody ilościowe w zarządzaniu, marketing, ekonomia, matematyka, statystyka)
    • Znajomość technik oraz narzędzi ilościowych i jakościowych badań rynku
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie MS Excel i MS Powerpoint oraz Access, mile widziana znajomość STATISTICA lub SPSS, Power BI, podstawy SQL)
    • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji
    • Logiczne myślenie, wnikliwość, ukierunkowanie na rozwiązanie problemu
    • Dokładność i odpowiedzialność
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Podstawowa wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
    • Znajomość i zainteresowanie branżą FMCG

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
    • Ambitne wyzwania zawodowe
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Miłą atmosferę pracy
    • Bogaty pakiet socjalny

    Miejsce pracy:

    Toruń