Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Operacyjnego

  • Stryków, łódzkie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem Novartis Technical Operations w Polsce
    rozpoczynamy proces rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Stryków
    Ref. nr.: 235691BR

    Kluczowy zakres obowiązków:

    • Planowanie podległych linii produkcyjnych w horyzoncie operacyjnym
    • Przygotowywanie harmonogramów produkcji
    • Zapewnienie pełnej realizacji zamówień klientów
    • Koordynacja działań związanych z realizacją planu produkcyjnego
    • Monitorowanie poziomu zapasów komponentów oraz produktów gotowych
    • Analiza i przygotowywanie danych logistycznych
    • Przygotowywanie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych
    • Ścisła współpraca z innymi działami
    • Udział w codziennych spotkaniach produkcyjnych, prowadzenie tygodniowych spotkań planistycznych

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyka)
    • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
    • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność, samodzielność w działaniu
    • Kreatywność, inicjatywa, umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz Access
    Dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji (SAP, APO).

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na pełen etat
    • Elastyczny czas pracy; możliwość pracy z domu
    • Nieograniczony rozwój kompetencji
    • Zajęcia językowe w miejscu pracy oraz dofinansowanie studiów
    • Realizację pasji zawodowych w oddziałach firmy na całym świecie
    • Opiekę medyczną; Ubezpieczenie na życie; Fundusz emerytalny
    • Dofinansowanie posiłków oraz aktywności sportowych i kulturalnych
    • Bliskość stacji PKP i przystanku komunikacji miejskiej

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z dnia 13 czerwca 2016, poz. 922) informujemy, iż administratorem danych jest LEK S.A. z siedzibą w Strykowie 95-010, przy ulicy Podlipie 16. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t. j. Dz.U. z dnia 17 września 2014, poz. 1502, ze zm. ). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.novartis.pl