Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Produktu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 01.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    Odpowiedzialność za budowanie, planowanie i wdrażanie strategii marketingowej w tym:

    • opracowywanie rocznych planów działań marketingowych dla marki, ich wdrażanie oraz nadzór nad realizacją i skutecznością strategii
    • zarządzanie budżetem marketingowym
    • organizacja akcji promocyjnych
    • współpraca z agencjami reklamowymi
    • bieżąca współpraca z działem Trade Marketingu oraz Działem Sprzedaży w zakresie budowania wizerunku marki oraz realizacji wolumenów i poziomu zysków dla marki

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: marketing i zarządzanie, ekonomia)
    • min. 2-letnie doświadczenie w Dziale Marketingu (preferowania branża FMCG)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
    • umiejętność zarządzania projektami
    • umiejętność przeprowadzania podstawowych analiz, badań rynkowych
    • inicjatywa, energia w działaniu, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w pracę

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
    • ambitne wyzwania zawodowe
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • rozwój kariery poprzez regularny feedback i coaching
    • przyjazną atmosferę pracy
    • bogaty pakiet socjalny

    Miejsce pracy:

    Toruń