Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    specjalista ds. reklamacji i serwisu

    Tak, chcę!

  • Wrocław, dolnośląskie 19.01.2018

    Our international Customer Service Complaints Handling Team of young language and international relations professionals is waiting for you NOW if you speak English+ another commonly used European language on a high level. Apply to take this...

    Are you a candidate interested in the world of medical devices and have already gained some practical experience related to laboratory or other healthcare instruments? If You have good basic understanding of medical technology and if You are...

  • Wejherowo (okolice), Luzino (pow. wejherowski), pomorskie 19.01.2018

    Opis stanowiska: Praca zatrudnionej osoby polegać będzie na kompleksowej obsłudze procesów reklamacyjnych. ...