Praca specjalista ds. sprzedaży aktywnej (k/m)

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Dąbrowa Górnicza
    Do Twoich zadań będzie należało m.in.: Realizacja planów sprzedażowych Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Podtrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami Prowadzenie negocjacji sprzedażowych Przygotowywanie umów sprzedażowych i koordynację ich...
    opublikowana: 11 października 2019
    • Bydgoszcz
    W HR Polska Sp. z o.o. Sp. k. pracuje obecnie ponad 50 specjalistów branży transportowo-specycyjnej. Nasi pracownicy to osoby zarówno z wieloletnim doświadczeniem, jak i dopiero rozpoczynające swoją karierę zawodową. To, co ich łączy to...
    opublikowana: 10 października 2019
    • Zielona Góra
    Zakres obowiązków: Sprzedaż samochodów dostawczych Realizacja celów ilościowych i jakościowych Obsługa procesu sprzedaży według obowiązujących standardów i procedur Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych...
    opublikowana: 3 października 2019