Specjalista ds. sprzedaży aut na abonament

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 26.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Samochody dla jednych to pasja życia, dla innych po prostu środek transportu. W Qarsonie wierzymy, że ludzie chcą mieć łatwy i wygodny dostęp do wszystkich modeli w jednym miejscu, gdzie mogą porównywać auta między sobą, a niezależny doradca skupia się na potrzebach klienta. Wierzymy w wielokanałowość, zamawianie online, bezpośredni kontakt ludzki w punktach sprzedaży oraz w model konsumpcji oparty na korzystaniu a nie kupowaniu, aby wielu było stać na lepsze auto.

    Od 9 lat działamy we Francji, gdzie z roczną 50% dynamiką wzrostu sprzedaży i wielokrotnie wyróżnianą jakością obsługi klienta, jesteśmy liderem rynku samochodów na abonament. W naszych polskich biurach pracuje ponad 100 osób, na 200 zatrudnionych w Europie. W związku z międzynarodowym rozwojem marki Qarson, również na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Twoje zadania:

    • sprzedaż samochodów w abonamencie klientom indywidualnym,
    • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
    • sprzedaż klientom rozwiązań dotyczących finansowania oraz ubezpieczenia,
    • budowanie dobrych relacji z klientami firmy,
    • zarządzanie zamówieniami sprzedaży.

    • posiadasz potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i usług (doświadczenie w motoryzacji nie jest konieczne),
    • łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje międzyludzkie,
    • jesteś nastawiony na realizację celów i potrafisz je osiągać,
    • posiadasz pewność siebie i elastyczność w myśleniu,
    • jesteś samodzielny oraz zaangażowany w działaniu,
    • znajomość motoryzacji będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju
    • spotkania integracyjne
    • prywatna opieka
      medyczna
    • dofinansowanie
      do posiłków
    • karnety sportowe
    • międzynarodowe i dynamiczne środowisko
    • ubezpieczenie na życie
    • bonus za polecenie pracownika
    • nauka języków obcych
    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj