Praca specjalista ds. sprzedaży b2b w dziale call center, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    Główne zadania: aktywna sprzedaż produktów firmy w podległym obszarze bieżąca obsługa istniejących Klientów, w tym badanie i analiza rynku oraz firm konkurencyjnych aktywne poszukiwanie nowych Klientów z wykorzystaniem wszystkich możliwych źródeł...
    opublikowana: 20 października 2019
    • mazowieckie
    Nasz zespół tworzy OnePlace i jest z tego dumny – to Marketplace B2B i chmura skupiająca dziesiątki tysięcy przedsiębiorstw. Jesteśmy częścią Marketplanet - dynamicznie rozwijającej się firmy, z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Pracujemy w...
    opublikowana: 12 października 2019
    • Warszawa
    Dział projektów edukacyjnych poszukuje pracownika telefonicznej sprzedaży szkoleń i konferencji do pracy na aktualnej bazie Klientów. Poszukujemy osoby skoncentrowanej na celach, chętnie z doświadczeniem w branży szkoleniowej lub usług B2B. Praca...
    opublikowana: 25 września 2019