Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Systemów Jakości

  • Siemiatycze, podlaskie
  • Specjalista
  • 14.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Lactalis najbardziej znana jest ze swoich wyrobów. Wysoka jakość i wyjątkowy smak są dewizą produktów znanych pod międzynarodowymi markami President oraz Galbani.

    Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego
    Polser Sp. z o.o.
    poszukujemy osoby na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW JAKOŚCI
    Nr Ref: SSQ/2018
    (miejsce pracy: Siemiatycze, woj.podlaskie)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • kompleksowe zarządzanie dokumentacją SZJ wg standardów FSSC 22000, ISO 9001, IFS i BRC;
    • tworzenie procedur i dokumentacji w zakresie systemu HACCP;
    • przeprowadzanie wewnętrznych audytów systemów jakości;
    • zarządzanie dostawcami i dokumentacją dostawców zgodnie z wymaganiami;
    • zarządzanie dokumentacją w zakresie specyfikacji na produkt gotowy;
    • prowadzenie szkoleń dotyczących systemów jakości, higieny i systemu kontroli produktu;
    • raportowanie w zakresie reklamacji klienckich, konsumenckich i do dostawców.

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe, o kierunku: Zarzadzanie Jakością, Technologia Żywności lub pokrewne;
    • znajomość systemów/standardów jakościowych: HACCP, FSSC 22 000, IFS,BRC;
    • znajomość prawa żywnościowego;
    • uprawnienia audytora wewnętrznego;
    • znajomość MS Office;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2.

    ATUTEM BĘDZIE:

    • znajomość systemów/standardów jakościowych ISO 9001;
    • znajomość technik mikrobiologicznych, fizykochemicznych i sensorycznych.

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;
    • szkolenia zawodowe;
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]
    (w tytule maila prosimy podać numer referencyjny).

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje, pozostałym kandydatom, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami)".