Praca specjalista ds. systemów plm

Mamy dla Ciebie 5 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Stryków
    Twój zakres obowiązków, Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w procesie realizacji zamówień, Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami (B2B), Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, Zarządzanie zamówieniami, praca w...
    opublikowana: 9 kwietnia 2021
      • 3 lokalizacji
      Twój zakres obowiązków, Techniczna obsługa wdrożeń PLM, PDM i CAD opartych o platformę 3DEXPERIENCE oraz rozwiązań SOLIDWORKS, Konsultacje i doradztwo techniczne dla Klientów w zakresie rozwiązań PLM/PDM, Prowadzenie audytów i analiz potrzeb...
      opublikowana: 5 kwietnia 2021
        • Gdańsk
        Opis stanowiska: Administracja i rozwój infrastruktury PLM i CAD. Transfer procesów, development funkcjonalności, modyfikacje i aktualizacje systemu, monitoring i utrzymanie aplikacji, wsparcie użytkowników, rozwiązywanie problemów, naprawa...
        opublikowana: 30 marca 2021