Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GRUPA ASSIDUUS działa na szeroko pojętym rynku finansowym - w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach oraz w energii odnawialnej i energetyce.

    Grupa Assiduus stwarza warunki dla Pracowników i Współpracowników, które zapewniają im stabilny rozwój i bezpieczeństwo finansowe. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery w dynamicznie rozwijającej się branży.

    ASSIDUUS CONSULTING w imieniu ASSIDUUS ENERGIA poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH
    /OZE, Fotowoltaika, Pompy ciepła/

    Miejsce pracy: Warszawa

    od idealnego kandydata oczekujemy:

    OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia wyższego (techniczne bądź środowiskowe) lub w trakcie studiów (preferowane kierunki energetyczne/środowiskowe/budowlane),
    • Doświadczenia - przynajmniej 1 rok w zakresie realizacji projektów dot. analiz,
      opinii i dokumentów technicznych w OZE i energetyce,
    • Umiejętności sprawnego posługiwania się narzędziami informatycznymi w zakresie MS Office,
    • Podstawowej wiedzy z zakresu budownictwa i prawa budowlanego,
    • Podstawowej wiedzy z zakresu energetyki i prawa energetycznego,
    • Czynnego prawa jazdy kat. B,
    • Umiejętności pracy w zespole oraz kreatywności,
    • Umiejętności techniczne i analityczne,
    • Orientacji na działanie i wyniki,
    • Chęci rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.

    Mile widziane:

    • Uprawnienia UDT OZE,
    • Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie Eksploatacji bądź Dozoru,
    • Umiejętność lub doświadczenie w pracy z programem PVSOL lub podobnym dot. projektowania i przygotowania koncepcji wykonawczych dla klientów.

    zakres obowiązków:

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Doradztwo techniczne w zakresie Fotowoltaiki, pomp ciepła oraz innych rozwiązań dot. OZE:
      • sporządzanie ofert dla Klientów Indywidualnych i firm,
      • przygotowywanie projektów koncepcyjnych i wizualizacji w programie PV SOL.
    • Weryfikacje możliwości zastosowania określonych rozwiązań technicznych dla Klientów pozyskanych przez departament sprzedaży,
    • Merytoryczny kontakt (telefoniczny i osobisty) z Klientami Spółki celem przedstawienia technicznych rozwiązań po dokonanej weryfikacji,
    • Udział w spotkaniach z Klientami w celu technicznego wsparcia departamentu sprzedaży,
    • Opracowywanie niezbędnych wniosków, analiz, opinii i dokumentów technicznych,
    • Mile widziane umiejętności i uprawnienia do przygotowywania i sporządzania audytów termomodernizacyjnych.

    co oferujemy:

    CO OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie z dodatkową prowizją w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach Grupy Kapitałowej Assiduus,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
    CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
    CZEKAMY NA CIEBIE!
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r". Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus.

    Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/politvka-prywatnosci/