Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Weryfikacji Umów

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 28 lat oferuje profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Gdańsk
    region: PÓŁNOCNY

    Główne zadania:

    • Kontrola dokumentacji leasingowej
    • Weryfikacja braków i błędów przed aktywacją umowy
    • Wsparcie doradców leasingowych w zakresie przygotowywania i monitorowania przebiegu transakcji leasingowych
    • Współpraca z departamentami centrali w zakresie weryfikacji dokumentacji
    • Raportowanie do Dyrektora Strefy Sprzedaży

    Idealny kandydat/-ka:

    • Min. roczne doświadczenie w branży finansowej w zakresie weryfikacji dokumentacji umowy
    • Dobra  znajomość zagadnień leasingu w tym aspektów prawnych i księgowych
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Wysoka jakość i organizacja pracy, dokładność
    • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w oparciu o własną działalność gospodarczą

    Oferujemy:

    • Pracę w doskonałej atmosferze i pełnym energii zespole
    • Udział w szkoleniach
    • Stałe podnoszenie kompetencji oraz rozwój kluczowych umiejętności
    • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego (również dla rodziny) w bardzo atrakcyjnych cenach
    Każdego dnia zrób krok do przodu.
    Dołącz do stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
    Więcej o Millennium Leasing na: www.millennium-leasing.pl

    Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).

    bottom